סיורים בגליל – הגליל זה סטורי

לפעמים להאט זה מתכון להזדמנות. זמן לשכלול הגמישות, לצחצח את הזגוגית במשקפיים הוורודים שלי ולסייע לנמשים שלי פשוט לקפץ מאושר, גם אם צריך הרבה מאד בשביל זה.

שמחה לשתף אתכם בהגיגים שלי, אשר הולידו את מיזם הסיורים:

'הגליל זה STORY'.

שנה וחצי שכאלה, גרמו אצלי לתנודות. וכמו בכל תנודה, אשר מורכבת מתנועה שנעה ונדה – פעם למעלה ופעם למטה, אני שוקדת לילות כימים בכדי להזכיר לעצמי שהמגבלה היא רק במחשבות. עם בואה של שנת השינויים שנכפתה עליי, ועל כולנו בעצם, המגבלות מקבלות הזדמנות להתגמש ולהפוך לגבולות חדשים.

אומרים שהדרך הנכונה ביותר לשינוי מתחילה בהחלטה אחת רגעית

ממש כמו התרוממות רגעית לפני הגדודית בזמן נהיגה. מעיין האטה, לצורך התקדמות ועליה.

השלב הבא ב"סטורי" שלי – להצטרף לקבוצת ריצה

את השלב הזה, התחלתי בהליכה קלה בקיבוץ שלי. בדרבון הסובבים אותי להצטרף ובין הסגרים וקצת אחרי, גם הצטרפתי לקבוצת ריצה של חברתי שרונה מלאת האדרנלין. להצטרף לקבוצת ריצה לפחות בהתחלה, זה אומר שזמן רב אתה עסוק בהקשבה. גם אם המטרה היא לרוץ 10 ק"מ, ההתחלה מתחילה בק"מ הבודד וזה קשה כי יש עוד כמה קילומטרים לגמוע בדרך ליעד. וכך, בעודי פוגשת בפעם הראשונה את עצמי בסיטואציה שאני במאסף, אני מבינה שמוטיבציה לא תקצר לי את הזמנים בשעון. גם גיוס כל החריצות והשקדנות שלי, לא יסייעו לי הפעם להפוך ממאספת למובילה, שום תכונה שהכרתי ורכשתי בארגז הכלים של חיי עד כה, לא תפצח את הדרך שנדרש לסלול וזו חתיכת דרך. אז הנה, אולי דווקא מצאתי כלי אחד מתאים בארגז שלי – אופטימיות.

שלב שלישי:

להיות במאסף ולשוטט לי להנאתי ולראות את כל הסיטואציה שנוצרה, כחיובית.

הרי מה רע להיות מאספת? יש פה הזדמנות נפלאה להתבונן מנקודת מבט אחרת – מאחור. להבין שיש אנשים מופלאים מקדימה שיודעים להפוך את האתגר האישי שלי לאפשרי. ולא רק בגלל שהם קדימה ונותנים לי השראה וחלום חדש שצמח ושבחרתי לכבוש.

כשאני מאספת… יש לי זמן לשלוף את הנייד. יש לי זמן ללכוד טיפות של טל של השעה 05:00 בבוקר או עלה שנשר על המדרכה ולהתלהב מכל זה לחוד ויחדיו.

וככה אחרי שנה וחצי, כמעט שנתיים, אני עדיין במאסף. בענייני עבודה מוצאת את עצמי מקלפת עוד קצת מגלפת ומשייפת פינות ויוצרת תבנית שתפורה בדיוק למידותיי.

יומני היקר הפך להיות הנייד, אתו שרבטתי את הטוב והיפה שסבב אותי, העלתי בכל יום סטורי חוויות, של הים והגלים והצעדים. אנשים התעניינו, חיזקו וגם תמכו בי להמשיך וככה הבנתי שסטורי יומיומי הוא הרגל נפלא לאימוץ.

הבחירה לבחור והשיטוט האיטי של קצב המאספת של השיירה (בקבוצת הריצה), הולידו לי מיזם סיורים חדש: 'הגליל זה STORY'. כיוון שאם אני כבר מאטה, אני גם מתבוננת ויש לי הרבה מה לספר לכם: אני אוהבת להיות חקרנית, שקדנית ועמלה. לצלם 300 תמונות בנייד , עד שאמצא את הנכונה שאותה לי ביקשתי. כשהתמונה מספרת את הסיפור שלנו יש בה קסם שמאגד חוויות ונוצר אותן קרוב קרוב ללב.

אנשים התלהבו מהתוצרים, מהתמונות והסרטונים וככה שכחתי בכלל שאני עדיין לא הגעתי ל 10 ק"מ, אולי לא בטוח שאגיע, העיקר שהדרך מהנה ומספקת.

חיפשתי סיפור לספר – מצאתי הרבה מעבר

שאלתי את השכנה מה שלומה? היא הזמינה אותי לטעום את השיכר והליקר שלה. אני מצאתי שם גן עדן, הבנתי שיש פה סיפור ותשוקה.

הגליל זה סטורי – אז ניפגש?

אז סיורי השיטוט באדמית ובקיבוצים הסמוכים התחילו כעת משהבנתי שתקופת הקורונה נשארת עמנו כחברה לדרך. ניפגש במגרש הביתי, הבית שלי, בגליל לסיורי בוטיק שנוגעים ומרגשים ומפגישים את כל הטוב והיפה .

הסיורים משלבים סדנת צילום בנייד בדגש על סרטוני סטורי – העברת מסרים צבעוניים במיוחד

בסיורים תקבלו טיפים לצילום ססגוני וצבעוני בנייד.

בסיורים תלמדו עריכה משותפת להעלאת סטורי מנצח

ציוד נדרש לסיור הגליל זה סטורי: מצלמת סמארטפון כמובן ומשקפיים ורודים ובעיקר הרצון להעניק לעצמכם זמן לחוות, לשוטט, להיות פוטוגניים או ססגוניים וגם להתרגש.

מוזמנים לסיורים הקרוב – 899 על המפה 30/6/23

עקבו אחרינו בלייק משמח בבסטורי באינסטגרם

למי מתאים הסיור?

שיטוט סיור מתאים למי שאוהב לצלם ולהצטלם, מחפש להכיר פינות חמד , סיפורי חיים וחוויות. מתאים גם לאנשים ללא ניסיון קודם.

ניתן לארגן סיור פרטי החל מ 10 אנשים. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים. הזמנה סיור קבוצתי/משפחתי

מוזמנים לכתבה של הבלוגרים שיצאו איתי לסיור הגליל זה סטורי בעכו וחזרו עם רשמים וחוויות:

הוד בן בנימין -לקריאת הכתבה לחצו כאן

יפה גביש- לקריאת הכתבה לחצו כאן

מוזמנים לקרוא על כתבות נוספות בבלוג שהעליתי בתקופת הקורונה:

תמונות מספרות – יהיה בסגר: לחץ כאן פוסט חג – גיגי פסח 2020 לחץ כאן

2 תגובות
  1. איריס הגב

    מעונינת בהצעת מחיר לסיור ל 6 נשים

השארת תגובה