הגליל זה סטורי

לפעמים להאט זה מתכון להזדמנות. זמן לשכלול הגמישות, לנקות את הזגוגית במשקפיים הורודים שלי ולסייע לנמשים שלי לקפץ מאושר, גם אם צריך הרבה מאד בשביל זה. משתפת אתכם הפעם בהגיגים שלי שהולידו את הסיור הגליל זה סטורי.

שנה וחצי שכאלה, גרמו אצלי לתנודות. וכמו בכל תנודה, היא מורכבת מתנועה שנעה ונדה, ופעם למעלה ופעם למטה. שוקדת ימים כלילות לתזכר את עצמי שהמגבלה היא רק במחשבה.

עם בואה של שנת השינויים שנכפתה עליי, ועל כולנו, בעצם, המגבלות מקבלות הזדמנות להתגמש ולהפוך לגבולות חדשים. הזדמנה לי שעת שקיעה, בליל מעורבב של גווני השמש, אשר נמסים לתוך האופק וכך לשקוע ולהשקיע התגלתה לי השקיעה פשוטה כמשמעה,כמופלאה.

אומרים שהדרך הנכונה ביותר לשינוי מתחילה במוטיבציה והחלטה אחת רגעית.ממש ככה!!!

ממש כמו התרוממות רגעית לפני הגדודית בזמן נהיגה. מעיין האטה, לצורך התקדמות, התקדמות לצורך עליה. האטה פוקחת עיניים והעיניים מתבוננות.

אז מה הסטורי – איפה הפואנטה?

התחלתי בהליכה קלה בישוב, בדרבון הסובבים אותי ובין הסגרים וקצת אחרי גם הצטרפתי לקבוצת ריצה. להצטרף לקבוצת ריצה לפחות בהתחלה, זה אומר שזמן רב אתה עסוק בהקשבה. גם אם תרצה לרוץ 10 ק"מ ההתחלה היא קילומטר אחד בודד. וככה בעודי פוגשת בפעם הראשונה את עצמי בסיטואציה שאני במאסף, מבינה שמוטיבציה לא תקצר לי את הזמנים בשעון , גם גיוס כל החריצות והשקדנות לא יסייעו לי להפוך ממאסף למובילה, שום תכונה שהכרתי ורכשתי בארגז הכלים של חיי, לא יפצח את הדרך שנדרש לסלול. אז איפשרתי. אה, אולי דווקא מצאתי כלי אחד בארגז שלי, שכן מתאים – אופטימיות.

בחרתי לראות את הסיטואציה כחיובית ולסחוט ממנה שיכר משכר בטיפין טיפין

הרי מה רע להיות מאסף? יש פה הזדמנות להתבונן מנקודת מבט אחרת, מאחור. להבין שיש אנשים מופלאים מקדימה שיודעים להפוך את האתגר האישי שלי לאפשרי, ולו רק בגלל שהם קדימה ונותנים לי השראה וחלום חדש שצמח ושבחרתי לכבוש. ופתאום שאני מאספת… יש לי זמן לשלוף את הנייד וללכוד טיפות של טל של 05:00 בבוקר או עלה שנשר על המדרכההריצה הפכה אצלי לזמן שיטוט.

זמן שיטוט – ללכוד את טיפת הטל של 05:00 בבוקר

הבחירה לבחור, לשייף ולגלף את המהות המדויקת לתקופת הקורונה, או בכלל

וככה אחרי שנה וחצי כמעט שנתיים, שכבר התקדמתי אך עדיין במאסף, בענייני עבודה מוצאת את עצמי מקלפת עוד קצת מגלפת ומשייפת פינות ויוצרת תבנית שתפורה בדיוק למידותיי. אין יותר מה היה לפני שנה וחצי יש מה שנכון לי כעת ומי שיודע מה זה להיות עצמאי/ת, יודע שהשוק משתנה ואולי עוד חצי שנה , זה יהיה אחרת.

יומני היקר הפך להיות הנייד, איתו שירבטתי את הטוב והיפה שסבב אותי

בחרתי לראות ולפגוש וגם לתקשר אליכם הבחירה לבחור והשיטוט האיטי של קצב המאספת הולידו לי סיור חדש.

שמחה לספר לכם על סיור הגליל זה סטורי אישי ,חווייתי, מצטלם ומרגש מרגיש לי מדויק בהחלט ומאפשר ללקט ולהיות במאסף. הבנתי שנוסחת חישוב התאוצה זהה בדרך זו או אחרת לחישוב תאוטה( אל תשאלו מדוע).. ואם אני כבר מאטה אני גם מתבוננת ויש לי הרבה מה לספר לכם אני אוהבת להיות חקרנית, שקדנית ועמלה לצלם 300 תמונות בנייד , עד שאמצא את הנכונה שאותה ביקשתי. מוכנה ללמוד עוד ועוד בכדי לספר את הסיפור שהוא הדבר הבא שלי הגליל הוא סטורי והחיים הם סטורי. ציוד נדרש זה משקפיים ורודות ובעיקר הרצון להעניק לעצמכם זמן שלכם גם לחוות גם לשוטט גם להיות פוטוגניים או ססגוניים וגם להתרגש.

חיפשתי סיפור- מצאתי יותר מזה

שאלתי את השכנה מה שלומה? היא הזמינה אותי לטעום את השיכר והליקר שלה. אני מצאתי שם גן עדן, הבנתי שיש פה סיפור ותשוקה. את טניה ואמיר תוכלו לפגוש בסיור באדמית, בינתיים מצרפת לכם את התמונות..

הגליל זה סטורי – אז ניפגש?

אז סיורי השיטוט באדמית ובקיבוצים הסמוכים התחילו כעת משהבנתי שתקופת הקורונה נשארת עמנו כחברה לדרך. אם היא כאן אז למה שלא אנסה להבין את היתרונות? ניפגש במגרש הביתי, הבית שלי, בגליל לסיורי בוטיק שנוגעים ומרגשים ומפגישים את כל הטוב והיפה .

סיורים באדמית- נפגוש אמנית רב תחומית מקומית, נשמע על מיזמים קטנים כגדולים, נבקר את אושי הגבנית , נטעם גבינת עזים ונשוטט בפינות חמד של הקיבוץ, כולל כיכר הפסלים המיוחד. המפגש יוצא מהבית של טל- הבית עם הגל הכחול.

שיטוט- טיול? עוד קצת הפתעות

בסיורים נלמד טיפים לצילום ססגוני וצבעוני בנייד. ובסיכום הסיור נשב לעריכה משותפת והעלאת סטורי מנצח

מוזמנים לסיורים הקרובים: לפרטים לחצו על הקישור הבא. מוזמנים ליצור איתנו קשר לבירורים ושאלות.

למי מתאים הסיור?

שיטוט סיור מתאים למי שאוהב לצלם ולהצטלם, מחפש להכיר פינות חמד , סיפורי חיים וחוויות. מתאים גם לאנשים ללא ניסיון קודם.

ניתן לארגן סיור פרטי החל מ 10 אנשים.מוזמנים לפנות אלינו לפרטים.

מוזמנים לקרוא על כתובת נוספות בבלוג שהעלתי בתקופת הקורונה:

תמונות מספרות – יהיה בסגר: לחץ כאן פוסט חג – גיגי פסח 2020 לחץ כאן

שיתוף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
השארת תגובה

פוסטים נוספים

סיור נשים וסליחות בירושלים

סיור נשים וסליחות בירושלים

לקראת סיורי הסליחות שיתקיימו החל מה 09/08/21 ועד סוכות, יצאנו לסיור נשים וסליחות. חזרתי לפוזיציית התיירת והאמת שזו הייתה ממש

פארק הירדן לכל המשפחה

פארק הירדן לכל המשפחה

שייט קייאקים, לינה, סיורי לילה ושלל המלצות פארק הירדן … פנינה משפחתית אמיתית…את הסופ"ש בחרנו לבלות בפארק הירדן, אתר היסטורי

הבית הספרדי-בית מלון בירושלים

הבית הספרדי-בית מלון בירושלים

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן...אחד הגורמים החשובים לבחירת מיקום הלינה שלכם בחופשה. אם בחרנו נכון, החופשה זורמת בקלילות. כזה הוא הבית הספרדי,

ממני, טלטול
גלילה לראש העמוד

רוצה לקבל מטלטול עדכונים של חוויות יוצאות מגדר הגליל?

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן